Biorezonans - medycyna niekonwencjonalna

nwencjonalnej medycyny - Biorezonansem. Warto więc zwrócić uwagę na to czy nowe rozwiązania technologiczne są stosowane w Twoim gabinecie. Jeśli nie, może jednak nie jest taki dobry jak by się mogło zdawać? Przeszukując interne

Biorezonans - medycyna niekonwencjonalna Jeśli szukasz kliniki biorezonansu dla siebie, nie musisz już dalej -

Nowinki techniczne a terapia biorezonansowa

Postęp nie czeka na nikogo i tak samo jest z dziedziną niekonwencjonalnej medycyny - Biorezonansem. Warto więc zwrócić uwagę na to czy nowe rozwiązania technologiczne są stosowane w Twoim gabinecie. Jeśli nie, może jednak nie jest taki dobry jak by się mogło zdawać?

Przeszukując internet aby znaleźć klinikę biorezonansu możemy się natknąć na całkiem sporo gabinetów, oferujących cały wachlarzu usług. Jednak gdy zależy nam na jakości, warto zwrócić jednak uwagę na sprzęt którym się posługują. Każda klinika zachwala swoich specjalistów i obszernie pisze o doświadczeniu jakie posiadają, jednak to jakich narzędzi używają dużo lepiej odwzorowywuje faktyczny profesjonalizm terapeutów. Najnowszy sprzęt nie jest tani, więc też nie jest używany w pierwszym lepszym zakładzie, który dopiero co zaczął swą działalność i dopiero wypracowuje sobie pulę klientów.

Gdy następnym razem będziecie więc szukać alternatyw dla konwencjonalej medycyny, zwróćcie uwagę nie tylko na ceny czy opis oferty, lecz również na narzędzia jakimi posługuje się dany gabinet. Stanowi to adekwatną wizytówkę umiejętności pracujących tam specjalistów.


Biorezonans - na co działa

Mimo iż terapia biorezonansowa istnieje nie od dziś, mało kto zdaje sobie sprawę, na co tak na prawdę się ją stosuje. Czy radzi sobie sobie z bólami, wirusami, złamaniami? Co tak na prawdę jest w stanie wyleczyć a z czym jest wiązana omyłkowo?

Długo by można pisać o szczegółach działania zabiegu biorezonansu na ludzkie ciało i schorzenia mu dolegające, jednak skupimy się na wymieniu tylko tych drugich. Otóż biorezonans z łatwością radzi sobie z alergiami (odczulanie) czy pasożytami (np. bolerioza). Nie straszne mu również problemy bardziej związane ze stanem umysłu człowieka, takie jak depresja, bezzsenność czy nerwica. Wspomoże też pacjenta w walce z nałogiem czy przy procesie odchudzania. Zajmuje się również chorobami starczymi takimi jak podagra czy artretyzm, a z innej beczki również nadpobudliwością. Że nie wspomnę już o przewlekłych bólach czy anemii.

Jak widzimy, wachlarz szkodliwych schorzeń z którymi można poradzić sobie za pomocą biorezonansu jest dość duży. Następnym razem gdy tradycyjna medycyna nie zda egzaminu, upewnij się czy aby Twojego problemu nie da się rozwiązać za pomocą paru wizyt w gabinecie zajmującym się biorezonansem - może Ci to zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy na szukaniu innych rozwiązań.


biorezonans - od czego się zaczęło

Wikipedia przychodzi nam z pomocą w tej kwestii:

Terapia biorezonansowa (ang. Bioresonance Therapy, BRT) ? metoda leczenia z zakresu medycyny niekonwencjonalnej. Starszą wersją tej techniki jest elektroakupunktura, czyli zmodernizowana wersja akupunktury.

Terapia biorezonansowa została opracowana w 1977 roku i wprowadzona na rynek jako terapia MORA (nazwa pochodzi od twórców ? Franza Morella i jego zięcia, inżyniera Ericha Rasche). Metoda ta bazuje na efekcie uzyskanym przez Alberta Abramsa, który na początku XX wieku wprowadził na rynek zaprojektowane przez siebie urządzenia, mające służyć diagnozie i leczeniu chorób za pomocą wibracji. Abrams twierdził, że na podstawie próbki krwi jego maszyny są w stanie określić nawet jakiego wyznania jest pacjent. Ze względu na brak dowodów skuteczności metody nie jest ona uznawana za medycynę naukową. Część maszyn służących diagnozie w terapii biorezonansowej zawiera obwód mierzący rezystancję skórną ? czyli aktywność elektrodermalną, działający w sposób podobny do obwodu w urządzeniu E-Meter stosowanego przez scjentologów, który został zmodyfikowany z intencją udoskonalenia przez twórców biorezonansu; Franz Morell był powiązany z scjentologią.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Biorezonans