Dźwig na budowie drogi

y konstruowaniu mostów i innych konstrukcji. usługi dźwigowe gdańsk Ja jednak chcę napisać o ciekawszych zastosowaniach dźwigów....Wcześniej napisałem nieco o samych dźwigach i tym czym właściwie są te urządzenia. Tym razem napis

Dodane: 28-02-2014 12:14
Dźwig na budowie drogi usługi dźwigowe gdańsk
Wcześniej napisałem nieco o samych dźwigach i tym czym właściwie są te urządzenia. Tym razem napiszę o zastosowaniach żurawi samochodowych. Mógłbym pisać o stosowaniu takich maszyn na budowach czy przy konstruowaniu mostów i innych konstrukcji. Ja jednak chcę napisać o ciekawszych zastosowaniach dźwigów....Wcześniej napisałem nieco o samych dźwigach i tym czym właściwie są te urządzenia. Tym razem napiszę o zastosowaniach żurawi samochodowych. Mógłbym pisać o stosowaniu takich maszyn na budowach czy przy konstruowaniu mostów i innych konstrukcji.

Ja jednak chcę napisać o ciekawszych zastosowaniach dźwigów. W Polsce raczej nikt tego nie robił ale w Brytyjskim programie rozrywkowym/samochodowym dźwigi pojawiały się często - bynajmniej nie były testowane!

Oczywiście chodzi o magazyn Top Gear (w naszym kraju można kupić gazetę o takim tytule). W tym wpisie opiszę jedno z zastosowań dźwigów samochodowych. Otóż prowadzący program Jeremy Clarkson postanowił przetestować samochód z Polski. Wybór padł na Poloneza (stara wersja) - samochód oczywiście był kiepski na tle konkurencji aut produkowanych na zachodzie ale nadał się znakomicie do tego żeby urządzić nim zabawę za pomocą dźwigów. Zobaczcie sami:Mam nadzieję, że mateiał nadal jest dostępny. Dobrze, że już nie produkujemy takich okropnych samochodów. Szkoda, że w naszym kraju nikt nie ma takiej fantazji żeby tak wykorzystywać dźwigi.Więcej informacji także tutaj Na temat to też niezłe info Oprócz tego mogę jeszcze odesłać do: - moim zdaniem są to całkiem pomocne materiały. Na temat to też niezłe info