Poprzednie wpisy:

Nast臋pne wpisy:

Kartki elektroniczne ? co to jest?

eleganckie kartki wielkanocne Chocia偶 wiele os贸b woli sk艂ada膰 偶yczenia telefonuj膮c do osoby obchodz膮cej jakie艣 艣wi臋to, nie brakuje r贸wnie偶 zwolennik贸w tradycyjnych kartek okoliczno艣ciowych wysy艂anych poczt膮. Warto jednak wiedzie膰, 偶e istniej膮 r贸wnie偶 kartki elektroniczne. Czym one si臋 r贸偶ni膮? Te ostatnie to nic innego, jak obrazek z 偶yczeniami, do kt贸rego mo偶emy do艂膮czy膰 w艂asn膮 wiadomo艣膰 i wys艂a膰 ca艂o艣膰 mailem.
W tym przypadku mo偶na ustawi膰 kolor kartki i czcionki, a tak偶e jej rodzaj i je艣li mamy tak膮 ochot臋 ? do艂膮czy膰 muzyk臋 b膮d藕 te偶 zdecydowa膰 si臋 na kartk臋 animowan膮.
Wyb贸r w tym przypadku jest naprawd臋 ogromy, dlatego z pewno艣ci膮 nie b臋dziemy mie膰 problem贸w ze znalezieniem rozwi膮zania pasuj膮cego do konkretnej okazji i wpisuj膮cego si臋 jednocze艣nie w gust osoby, kt贸ra takie 偶yczenia ma otrzyma膰.

Kartka tradycyjna, a mo偶e elektroniczna? Kt贸r膮 z nich wybra膰?

Kartki okoliczno艣ciowe to 艣wietny spos贸b, aby przekaza膰 偶yczenia z r贸偶nych okazji.
W sklepach z artyku艂ami papierniczymi nie brakuje ciekawych modeli, kt贸re mo偶na dobra膰 do konkretnej uroczysto艣ci oraz do gustu osoby maj膮cej j膮 otrzyma膰. Warto jednak wiedzie膰, 偶e nie jest to jedyne rozwi膮zanie.
Alternatyw膮 dla tradycyjnych kartek okoliczno艣ciowych s膮 kartki elektroniczne, gdzie opr贸cz samego obrazka mo偶emy dowolnie wybiera膰 w艣r贸d kolor贸w czcionek czy innych element贸w.
W tym przypadku r贸wnie偶 mo偶emy liczy膰 na ogromny wyb贸r.

Co b臋dzie wi臋c korzystniejszym rozwi膮zaniem? Z ca艂膮 pewno艣ci膮 wiele zale偶y od naszych preferencji ? niekt贸rym bardziej odpowiadaj膮 kartki tradycyjne, inni za艣 ch臋tnie si臋gn膮 po ich elektroniczne odpowiedniki.

Dlaczego nie warto rezygnowa膰 z wysy艂ania kartek okoliczno艣ciowych?

eleganckie kartki wielkanocne Kartki okoliczno艣ciowe dawniej cieszy艂y si臋 zdecydowanie wi臋ksz膮 popularno艣ci膮. Dzisiaj wiele os贸b woli wys艂a膰 偶yczenia za po艣rednictwem wiadomo艣ci SMS, co jednak nie wszystkim odpowiada. Niezale偶nie od zmieniaj膮cych si臋 czas贸w, w sklepach z artyku艂ami papierniczymi nie brakuje ciekawych kartek okoliczno艣ciowych, kt贸re mo偶na dobra膰 do okre艣lonej okazji. W艣r贸d nich znajduj膮 si臋 zar贸wno kartki drukowane, jak i te b臋d膮ce r臋kodzie艂em ? niezale偶nie od wyboru z ca艂膮 pewno艣ci膮 sprawi膮 rado艣膰 osobie, kt贸ra je otrzyma.
Alternatyw膮 dla kartek tradycyjnych s膮 te elektroniczne wysy艂ane mailem ? tutaj r贸wnie偶 mo偶emy liczy膰 na du偶y wyb贸r, co pozwali wybra膰 rozwi膮zanie idealnie dopasowane do konkretnej okazji. .