Manicure i pedicure brzmią dla ciebie jak zaklęcia?

ardziej pożądane, jeśli faktycznie nam na nich zależy. Zmiany w wyglądzie to jeden z łatwiejszych sposobów na to, aby poczuć się inaczej. Dla przykładu, nowa fryzura, czy z kolei zabiegi regenerujące na ciało w salonie kosmetyczny

Manicure i pedicure brzmią dla ciebie jak zaklęcia?

Nowy wygląd

Co jakiś czas marzą nam się zmiany. A to mamy ochotę pozmieniać coś w domowych wnętrzach, a to stworzyć dla siebie zupełnie nowy image. Takie zmiany są oczywiście jak najbardziej pożądane, jeśli faktycznie nam na nich zależy. Zmiany w wyglądzie to jeden z łatwiejszych sposobów na to, aby poczuć się inaczej. Dla przykładu, nowa fryzura, czy z kolei zabiegi regenerujące na ciało w salonie kosmetycznym potrafią zdziałać cuda. ?Możemy dzięki nim poczuć się zupełnie inaczej. Nie chodzi w tym przypadku tylko i wyłącznie o urodę, ale także o samopoczucie. Dla wielu osób zmiany są dobrym sposobem na poprawę samopoczucia, a więc warto po nie sięgać.


Co to jest peeling kawitacyjny?

Peeling kawitacyjny ? zabieg kosmetyczny mający na celu oczyszczenie skóry, wykorzystujący zjawisko kawitacji.

Wibracje ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości powodują wzrost metabolizmu komórek, rozdrabniane są wszelkie zwapnienia, przyspieszone jest krążenie krwi, następuje zwiększenie usuwania zbędnych produktów przemiany materii, aktywowane są różne enzymy w komórkach.

Peeling ultradźwiękowy poprawia wygląd skóry.

Przeciwwskazania:

gorączka,
infekcje bakteryjne, wirusowe lub grzybicze,
rozrusznik serca,
przerwana ciągłość naskórka w miejscu poddawanym zabiegowi,
zakrzepowe zapalenie żył,
ciąża,
czynna gruźlica,
metalowe implanty,
nowotwory.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Peeling_kawitacyjny


Dermatologia , encyklopedyczna definicja

Dermatologia (gr. derma - skóra) ? dziedzina medycyny zajmująca się badaniem oraz opisem struktury i funkcji skóry, a także schorzeniami skóry i jej przydatków (włosów, paznokci) oraz niektórymi chorobami ogólnoustrojowymi, ujawniającymi się przede wszystkim na skórze (np. łagodne i złośliwe nowotwory jak czerniak złośliwy lub rumień guzowaty).
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Dermatologia