O działkach

Dodane: 05-04-2014 09:33
O działkach Co to jest działka rekreacyjna i czy warto się na nią skusić? działki inwestycyjne wolin Rodzajem działki rekreacyjnej są chociażby ogródki działkowe znane z kilku afer. Na takiej działce można postawić altankę, lub domek letniskowy. Można tez próbować przekształcić taką działkę w budowlaną, jednak nie zawsze jest to możliwe. Czy warto kupić działkę rekreacyjną? Ceny takich nieruchomości zachęcają....Co to jest działka rekreacyjna i czy warto się na nią skusić? działki inwestycyjne wolin
Rodzajem działki rekreacyjnej są chociażby ogródki działkowe znane z kilku afer. Na takiej działce można postawić altankę, lub domek letniskowy. Można tez próbować przekształcić taką działkę w budowlaną, jednak nie zawsze jest to możliwe.

Czy warto kupić działkę rekreacyjną? Ceny takich nieruchomości zachęcają. Nie wiem do końca czy te działki podlegają takim samym przepisom, jak ogródki działkowe, jednak można założyć, ze istnieje możliwość postawienia domku letniskowego. Taki domek może mieć obrys zewnętrzny 5 na 6 metrów, a wysokość całkowitą do 5, 5 metra. Nie jest to wcale mało.

Jeżeli chcemy miejsca na wakacje to zdecydowanie warto kupić taką działkę. Nawet jeżeli nie chcemy stawiać domku, to możemy postawić przyczepę. Ma to swoje zalety - taka przyczepa jest niedroga, a do tego mobilna. Jest to dobra propozycja dla tych, którym nie przeszkadzają pewnie związane z takim rozwiązaniem niewygody.

Ogólnie - temat działek rekreacyjnych nie jest łatwy. Bo ta taki nieco dziwny twór - nie jest to ziemia rolna, ale nie jest to tez działka budowlana. Trudno zrozumieć pojęcie "rekreacji" i to co się w nim mieści. Dodatkowe informacje znalazłem właśnie tutaj działki wyspa wolin - polecam ten artykuł. Zdecydowanie jest warty przeczytania. Warto rzucić okiem także na działki na sprzedaż wolin wolin działki budowlane - tekst jest OK działka na sprzedaż wolin - też dobry